ANNONCE
Tilmeld dig MigogAarhus Nyt

Tilmeld dig vores nyhedsbrev og få alle ugens populære nyheder direkte i din indboks.

Ved tilmelding til MigogAarhus Nyt accepterer du samtidig vores vilkår og betingelser for nyhedbrevet.

Det bliver hedt: Kom til forpremiere på Magic Mike 3 i Aarhus

Af Nathalia Hentze Nielsen
Foto: Nordisk Film Biografer
Foto: Nordisk Film Biografer

Da den første Magic Mike film fik premiere i 2012, fyldtes biograferne med millioner af kvinder, der savlede over de halvnøgne dansere.

Nu er den tredje og sidste film i rækken klar, og mon ikke den får lige så nemt ved at tiltrække et stort publikum.

Skal du og veninderne se filmen før alle andre, får I mulighed for at komme til forpremiere på Magic Mike’s Last Dance lørdag den 4. februar klokken 18.30 eller klokken 19.00.

Det er NF Biografer, der afholder arrangementet, og i Aarhus bliver det i biografen på Skt. Knuds Torv 15.

Få en cocktail med i prisen

I Magic Mike 3 tager eks-stripperen Mike (Channing Tatum) denne gang til London med en stenrig og prominent kvinde (Salma Hayek).

Her skal han optræne et hold af nye hotte dansere til et kæmpe show.

NF Biografer garanterer, at der bliver “(…) høje temperaturer, sexede dansetrin samt cocktails og en sød overraskelse til alle.”

Billetterne koster 150 kroner stykket.

Forpremieren klokken 18.30 er næsten udsolgt, men der er i skrivende stund stadig ledige billetter til 19.00-visningen.

Læs mere og køb billetter her

Del artikel

Andre læser også