Nyhedsbrev

Artikler med:

Nyeste artikler

Tilbud til den 17. juni: Frokost med 50% på regningen på nyåbnet restaurant

Af anders@sommersangdigital.dk

Indtil den 17. juni får du 50% rabat på prisen på dagens frokostservering. Normalpris er 135 kroner. Så du skal kun slippe 67,50 kroner for en mættende og hjemmelavet frokost.

 

Det er Restaurant Carmel i Nørre Allé, som åbnede tidligere på måneden, som nu også har åbent til frokost. For at give gæsterne en mulighed for at stifte bekendtskab med Cármel, giver de 50% rabat på hele regningen i Restaurant Cármel til og med søndag den 17. juni.

 

Du kan booke bord her

 

Huset Cármel

Nørre allé 23c
8000 Aarhus C
Telefon: +45 27 60 00 00
Mail: info@husetcarmel.dk
Website

 

Del artikel


 


 


 


 


Udvalgte artikler

 


 


 


Mest læste historier i dag




 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


Tilladelse til politiske reklamer

For at støtte den demokratiske samtale, vil vi gerne spørge om din tilladelse til at vise dig politiske reklamer på denne hjemmeside.

Du vil altid kunne se, hvem der er afsender af reklamen, og hvorfor du ser den. Vi anvender aldrig følsomme oplysninger som din politiske overbevisning til at målrette reklamer.

På alle reklamer kan du finde kampagne id, som du kan bruge til at finde al info på om kampagnen på https://politiskreklame.dk/

Dit samtykke er frivilligt, og du kan til enhver tid trække det tilbage.