Nyhedsbrev

Artikler med:

Nyeste artikler

Mad i byen Annonce

Perfekt sommer-kombi: Mangoshake og bowl fyldt med vandmelon

Image-5-1024x768

Det er sommer, det er sol og det er lørdag!

En helt perfekt kombination, som naturligvis fuldendes med kolde, forfriskende drikke og sprøde, friske sommersalater.

Lige præcis de to ting sørger We Feat for. De har nemlig netop fået deres populære summerbowl tilbage på menukortet – og sammen med deres nye mango madness-shake, og måske et tæppe til strandturen, så har du altså det ideelle sommerkit.

Perfekt sommer-kombi: Mangoshake og bowl fyldt med vandmelon

Få din summerfeeling på

MigogAarhus var et smut forbi for at smage på We Feats summerbowl, som er fyldt med vandmelon, oliven, mozzarella, falafler – toppet med balsamico glaze og solsikkekerner.

Vandmelon er et must på en varm sommerdag – og den læskende frugt gør sig bestemt også godt i kombination med den sprøde kålmix, lune falafel og cremede mozzarellaost, hvis du spørger os.

Hold væskebalancen ved lige med den nye mango madness-shake, bestående af mango, ris- og kokosmælk.

Psst.. lige nu sparer du 15% på We Feats Combo deals.

Combo deal 1: en lille Bowl og en stor juice 120 kr.
Combo deal 2: en sandwich og stor juice 115 kr.
Combo deal 3: en stor Bowl og en stor juice 145kr.

God appetit!

Del artikel


Korte videoer

Mest læste historier i dag




 


 


 


 


Udvalgte artikler

 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


Tilladelse til politiske reklamer

For at støtte den demokratiske samtale, vil vi gerne spørge om din tilladelse til at vise dig politiske reklamer på denne hjemmeside.

Du vil altid kunne se, hvem der er afsender af reklamen, og hvorfor du ser den. Vi anvender aldrig følsomme oplysninger som din politiske overbevisning til at målrette reklamer.

På alle reklamer kan du finde kampagne id, som du kan bruge til at finde al info på om kampagnen på https://politiskreklame.dk/

Dit samtykke er frivilligt, og du kan til enhver tid trække det tilbage.